Жіноча лазня

Унікальне для Одеси жіноче банне відділення, де і гості і персонал лише жінки. Ми дотримуємося найстаріших традицій паріння, зібрані з різних культур. Наші майстри відібрали найкращі методики SPA-процедур, вплив яких дарує повне оновлення, оздоровлення та другу молодість жіночому організму
260 грн
1 година
Парна на дровах
Контрастне паріння з віниками, секрети ритуалу якого передаються з покоління в покоління вже багато століть. Гра на контрастних температурах дозволяє прискорити кровотік, що значно підвищує загальний тонус організму, запускає процес позбавлення від шлаків, що накопичилися, дарує розслаблення м’язам і розрядку нервової системи.
Турецький хаммам
Неквапливе східне паріння на низьких температурах (від 30 до 55 градусів). Ритуал відвідування турецького хаммама сміливо можна назвати медитацією — за допомогою розміреного дихання та повільного прогрівання ви відкриєте свої чакри для очищення тіла та розуму від усього зайвого та набудете внутрішню гармонію.
Басейн із гідромасажем
Підводний масаж – це одночасна релаксація кожної клітини вашого тіла та його естетичне оновлення – сприяє у боротьбі з целюлітом та підшкірними жировими відкладеннями, дарує заряд бадьорості та легкості. Температура води у басейні жіночого відділення – 36,6 °C.
Купіль із крижаною водою
Купання в крижаній воді після гарячої парної дозволяє посилити загальний тонус організму, прискорити обмін речовин і лімфоток, наситити кожну клітину тіла необхідним киснем, допомагає впоратися з болями в суглобах і м’язовою напругою і, звичайно, дарує заряд бадьорості і наповнює чистою енергією.
Відро-водоспад IBAAT
Потік води за рахунок точного та обволікаючого попадання на тіло робить шикарний контраст, прирівняний до контрасту в купелі. Техніка схожа на кадушку, але відчуття зовсім інші.
Душ
У душові кабіни подається спеціально очищена і пом’якшена вода, купаючись в якій ви посилите ефект від лікувальних процедур і уникнете подразнення ніжної очищеної шкіри.
Мильна зона
Зона для спеціальних процедур, в процесі яких руки умілих майстрів допоможуть розслабитися, скинути напругу, оновитися і позбавитися від часток шкіри, що ороговіли, за допомогою обіймів ніжної мильної піни.
Зона відпочинку
У зоні відпочинку ви завжди можете розслабитись за бесідою, пограти в настільні ігри, відпочити між парінням та процедурами, попиваючи натуральні напої нашого власного приготування.

БАННИЙ ЧАС

НОВИЙ ГРАФІК РАБОТИ З 18 ЛИПНЯ
Буде працювати лише чоловіче відділення

ЧАС РОБОТИ
9:00−20:00

ЖІНОЧІ ДНІ
Понеділок, вівторок, середа («Пенсійний день» до 15:00)

ЧОЛОВІЧІ ДНІ
Четверг («Пенсійний день» до 15:00), п’ятниця, субота, неділя

«СІМЕЙНИЙ ДЕНЬ»
Тимчасово призупинений на період проведення ремонтних робіт
🕐 1 година
260 грн
🕑 2 години
360 грн
🕒 3 години
460 грн
🕛 Безлімітне відвідування
600 грн
Оренда банного комплексу після 22:00
від 2500 грн
Замовлення не менше 2-х годин — 2500 грн
Кожна наступна година — 500 грн

БАННИЙ ЧАС ВКЛЮЧАЄ
—парна на дровах;
—турецький хаммам;
—басейн;
—комфортна зона відпочинку.

АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ

ДітЯМ до 8 років банний час
БЕЗКОШТОВНО
Дітям з 9 до 14 років
-50%
Знижка на банний час
«Пенсійний день»
-50%
Середа та четвер до 15:00. Знижка на банний час при вході до 15:00 та замовленні 1 або 2-х годин банного часу
«Вечірня акція» у жіночі дні
-50%
Понеділок, вівторок, середа з 16:30 до 19:30 знижка на банний час

SPA-процедури та масажі

Подарунковий сертифікат

Подарунковий сертифікат у лазню — найкращий подарунок близькій людині.