🧖‍♀️ Жіночі дні: Пн, Вт, Чт 🧖‍♂️ Чоловічі дні: Ср, Пт, Сб 👨🏻‍👩🏻‍👦🏻 Сімейний день: Нд
📃 МЕНЮ ПОСЛУГ

Жіноча лазня

Унікальне для Одеси жіноче банне відділення, де і гості і персонал лише жінки. Ми дотримуємося найстаріших традицій паріння, зібрані з різних культур. Наші майстри відібрали найкращі методики SPA-процедур, вплив яких дарує повне оновлення, оздоровлення та другу молодість жіночому організму
400 грн
1 година
Парна на дровах
Контрастне паріння з віниками, секрети ритуалу якого передаються з покоління в покоління вже багато століть. Гра на контрастних температурах дозволяє прискорити кровотік, що значно підвищує загальний тонус організму, запускає процес позбавлення від шлаків, що накопичилися, дарує розслаблення м’язам і розрядку нервової системи.
Турецький хаммам
Неквапливе східне паріння на низьких температурах (від 40 до 50 градусів). Ритуал відвідування турецького хаммама сміливо можна назвати медитацією — за допомогою розміреного дихання та повільного прогрівання ви відкриєте свої чакри для очищення тіла та розуму від усього зайвого та набудете внутрішню гармонію.
Басейн із гідромасажем
Підводний масаж – це одночасна релаксація кожної клітини вашого тіла та його естетичне оновлення – сприяє у боротьбі з целюлітом та підшкірними жировими відкладеннями, дарує заряд бадьорості та легкості. Температура води у басейні жіночого відділення – 36,6 °C.
Купіль із крижаною водою
Купання в крижаній воді після гарячої парної дозволяє посилити загальний тонус організму, прискорити обмін речовин і лімфоток, наситити кожну клітину тіла необхідним киснем, допомагає впоратися з болями в суглобах і м’язовою напругою і, звичайно, дарує заряд бадьорості і наповнює чистою енергією.
Відро-водоспад IBAAT
Потік води за рахунок точного та обволікаючого попадання на тіло робить шикарний контраст, прирівняний до контрасту в купелі. Техніка схожа на кадушку, але відчуття зовсім інші.
Душ
У душові кабіни подається спеціально очищена і пом’якшена вода, купаючись в якій ви посилите ефект від лікувальних процедур і уникнете подразнення ніжної очищеної шкіри.
Мильна зона
Зона для спеціальних процедур, в процесі яких руки умілих майстрів допоможуть розслабитися, скинути напругу, оновитися і позбавитися від часток шкіри, що ороговіли, за допомогою обіймів ніжної мильної піни.
Зона відпочинку
У зоні відпочинку ви завжди можете розслабитись за бесідою, пограти в настільні ігри, відпочити між парінням та процедурами, попиваючи натуральні напої нашого власного приготування.

АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ

🌅 «РАНКОВА АКЦІЯ»
Знижка -50% на банний час при вході до 10:00
🧖🏻‍♂️ Чоловіче відділення: понеділок, вівторок, середа, четвер
🧖🏻‍♀️ Жіноче відділення: понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця

🌇 «ВЕЧІРНЯ АКЦІЯ» У ЖІНОЧОМУ ВІДДІЛЕННІ
Знижка -50% банний час при вході з 16:30 до 19:30
Понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця

👨🏻‍👩🏻‍👦🏻 «СІМЕЙНИЙ ДЕНЬ»
Щонеділі з 9:00 до 21:00 у жіночому відділенні. Відпочинок з сім'єю, парою, або веселою компанією друзів — це прекрасна можливість розслабитися та відволіктися від проблем.

Для дорослих при вході до 15:00 у «СІМЕЙНИЙ ДЕНЬ» знижка -50% на банний час.

Вартість банної години зі знижкою 50%:
🕐 1 година — 200 грн
🕑 2 години — 250 грн
🕒 3 години — 300 грн
🕛 безлімітне відвідування — 400 грн
Дітям до 8 років банний час
БЕЗКОШТОВНО
Дітям з 9 до 14 років
-50%
Знижка на банний час
«Пенсійний день»
-50%
Середа до 15:00. Знижка на банний час при вході до 15:00 та замовленні 1 або 2-х годин банного часу

МЕНЮ SPA-ПОСЛУГ

Ціни на масажі та SPA-процедури

Подарунковий сертифікат

Подарунковий сертифікат у лазню — найкращий подарунок близькій людині.

фірмова продукція

Фірмова продукція «Дюківські лазні» виготовлена нашими банщицями-майстринями лише з натуральних компонентів.
Назад
Назад
Назад
Час роботи
9:00−21:00